IHD SERWICE pomagamy od 1989 roku

Kilka słów o naszej historii i misji

DDD Wrocław

Firma I.H.D. została założona ponad 36 lat temu w mieście Ingolstadt na południu Niemiec. W związku z dużym zapotrzebowaniem na usługi zwalczania szkodników, nastąpił rozwój firmy na terenie całych Niemiec.

W 1997 r. nastąpiła ekspansja z firmą Amerykańską TERMINIX, co spowodowało wzrost usług i pracowników na inne kraje.

W Polsce firma I.H.D. jest obecna od 18 lat, sukcesywnie budując swoją renomę na Polskim rynku. Obecnie Wrocław jest głównym obszarem działania firmy.

Do grona naszych klientów można zaliczyć zarówno duże galerie handlowe we Wrocławiu oraz w całej Polsce, zakłady przetwórstwa spożywczego, zakłady przemysłowe jak i obiekty architektoniczne o dużej wartości historycznej.
Ochrona przed zagrożeniami niesionymi przez owady i gryzonie to bardzo ważny element utrzymania wysokich standardów produkcji i przetwórstwa żywności. Straty powodowane przez szkodniki przerastają samą wartość skażonych, przeznaczonych do utylizacji towarów. Występowanie skażeń w firmie zajmującej się obrotem żywnością może prowadzić do olbrzymich strat spowodowanych utratą pozytywnego wizerunku firmy. Firma I.H.D. dba o wizerunek własny jak i klientów zachowując daleko idącą dyskrecję w wykonywaniu swoich obowiązków oraz przy likwidacji skażeń

Nasz klient jest dla nas najważniejszy

Kierując się dbałością o wizerunek klienta postanowiliśmy rozszerzyć nasze usługi o zabezpieczenie przed ptactwem. Od 35 lat zabezpieczamy obiekty techniczne, użytkowe oraz zabytki architektury przed niszczącym i szkodliwym wizualnie wpływem ptactwa.

Bytowanie gryzoni na terenie zakładów przemysłowych prowadzi do przestoi w produkcji powodowanych uszkodzeniem maszyn przez szczury niszczące najczęściej kable wewnątrz maszyn bądź uszkadzające linie przesyłu prądu powodując groźne przepięcia w sieci elektrycznej. Nasza firma chroni duże zakłady przemysłowe przed dostępem gryzoni likwidując w ten sposób prawdopodobieństwo przestojów produkcji spowodowane uszkodzeniem maszyn przez gryzonie.

Pracujemy zgodnie ze standardami

Zwalczanie szkodników HACCP
Zwalczanie szkodników HACCP
Zwalczanie szkodników HACCP

Naszą domeną jest ochrona obiektów przed szkodnikami w systemie HACCP oraz instalowanie systemów zapobiegających bytowaniu ptaków. Ponad 36 lat doświadczenia pozwala nam, na stosowanie tylko pewnych metod zwalczania i odstraszania w oparciu o produkty i środki najwyższej jakości.

Certyfikaty i podziękowania

Poznajcie wybrane marki, które nam zaufały

Problem usuwania szkodników dotyka wielu przedsiębiorców, instytucji czy społeczności.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i uwierzyli w naszą skuteczność.